Apollo Dublin İrlanda Dil Okulu

Apollo Dublin dil okulu İngilizce eğitimde dünyaca bilinen LAL okullarının bir şubesidir. Lal okulları tüm dünyanın muhtelif yerlerinde dil okulları olan bir büyük yapılanmadır. Şehir merkezinde bulunan okul modern ve tekonolojik bir binaya sahiptir. IELTS test merkezi olmasının avantajı çok büyüktür.

Ayrıca iş İngilizcesi eğitimi için İngilizce seçeneğinde dublin ve irlanda’da bizce Apollo iyi bir seçim olabilir. Çünkü a la carte adında kişiselleştirilmiş iş İngilizcesi kursu sunan başka bir okul yoktur.

Apollo Dil Okulu Binası

IELTS merkezi olabilmeye hak kazanan İngilizce dil eğitimi okulları, ielts sınavına girebildiğiniz merkezler olarak hizmet verirler. Bu hakkı kazanabilmek için, öncesinde gelen ielts yetkililerinin direttiği bir çok yenilik, geliştirme, okula teknoloji satın alınması, eğitmenlerin belli kalitenin üzerinde tutulması gibi bir çok zorunluluğu yerine getirmesi gerekir.

Bu elbette eğitime gelen siz öğrenciler için faydalıdır çünkü diğer okullara göre son derece gelişmiş, idareten yapılan hiçbir şeyin olmadığı, tüm sistemin pürüzsüz işlediği, eğitim kalitesinin, öğretmenlerin yüksek oluşu gibi faydalar sağlar.

Okul ayrıca ALTO, LP, ILEP gibi denetim, kalite yönetimi ve arttırımı sağlayan üyeliklere sahiptir. Londra Trinity College ile akreditedir ve bu da kalitesini yukarı çeken seçeneklerdendir.

Apollo dil okulu dublin konaklamaları Binary Hub denilen irlanda’nın öğrenci konaklama sistemlerinden biridir. Bu bir yurt kompleksidir. 470 odası bulunur ve özel banyolu odalar sunar. Konumu Guinness Fabrikasının yanındadır. Okulun güvencesi ve sorumluluğundadır.

Konaklama olarak bu okulda özellikle aile yanı konaklamalarda aileler ile çok keyifli zaman geçirdiğinizi, arkadaş olduğunuzu, bir arada çok iyi anılar biriktirdiğinizi göreceksiniz. İrlanda aileleri çok keyifli ve kaliteli insanlardır. Öğrenciler ile çok iyi anlaşır, yaşınız farketmeden çok memnun kalacağınız imkanlar oluştururlar.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun haritadaki konumuna buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!