EC Dublin Irlanda Dil Okulu

Irlanda’da bir çok ülkede olduğu gibi ilk önerimiz EC İngilizce dil okuludur. Bunun nedenlerini sıralayalım. Irlanda butik ve yenilikler yerine kendi tarzını koruyan bir ülke. Restoranlarda, kültürlerinde, sokaklarda bu güzel bir düşünce ancak sürekli modernize olan dil eğitimi ve öğretimi sistemi tamamen yeniliklere açık olmayı, butik değil modern ve sistemli hizmet gerekliliğini ve sürekli yatırımı gerektirir. Bu okulda 10 derslik 150 mevcut bulunmaktadır.

EC Dublin’de 30 yaş üzeri sınıf bulunmaktadır. Yani 30 yaş üzerindeyseniz bu okulda kendi yaşıtlarınızla eğitim alma şansınız var.

Dublin Institute of Technology’s (DIT) International Pathway Programmes (IPP) anlaşması bulunan bu okulda yeterli eğitimi aldığınızda, ielts, toefl sınavlarına girmeden Dublin’de üniversite eğitimine devam etme şansınız doğuyor. Okul MEI üyesi yani irlanda hükümeti tarafından denetleniyor ve kalitesi sertifikalanıyor demektir. Böyle okullara irlanda öğrenci vizesi daha kolay çıkar.

EC bir çok ülkede kampüsü bulunan bir eğitim kurumu ve irlanda’da da yeni açılısını yaptığı modern binasında hizmet veriyor. Sorunlar olduğunda resmi olarak değerlendirmeye ve çözüm sistemine sokuyorlar. Sorununuzu anlattığınız çalışan, bu problemden sorumlu oluyor ve çözüm arıyor. Kurumsal yapılarda teknoloji ve yazılımlar ile entegre, sorunların, şikayetlerin kaybolmadığı, sorununuzu çözmesi için bir çalışana zimmetlendiğiniz, sizleri koruyan ve üst yönetim tarafından sıkı denetlenen bir sistemleri mevcut. 

 Fiyat olarak da verdiği hizmete uygun tutarlar istiyor. İçlerinde eğitim konusunda bizim en fazla sevdiğimiz okul EC olarak görünüyor. Zira bu okulda irlanda’da şikayet almıyoruz ve giden öğrenciler mutlu ayrılıyorlar.

EC Dublin Dil Okulu Binası

Okul kampüsü 2017 başında kuruldu. Bu sayede yeni, özenli ve teknolojik donanımlara sahip bir okulumuz var. 150 öğrenci kapasiteli, 10 derslikli, ücretsiz internet, kütüphane, akıllı tahtalar, kafeteryalar, çalışma alanları, modern ve teknolojik imkanlarla döşenmiş bir bina.

Okul tam nehir kenarında bulunuyor. Şehir merkezi ve kültürel – sosyal alanların hepsine yakın. Hatta yakındaki merkez parkta insanlar piknik ve kültürel toplanma aktiviteleri düzenliyorlar. Tam bir merkez.  Aşağıda gelen öğrenci oranlarını görüntüleyebilirsiniz..

Bu okula kayıt olarak genel İngilizce eğitimi, akademik İngilizce, iş İngilizcesi gibi bir çok farklı alanda eğitim alabilirsiniz. Work and study programı ile gelerek 25 haftalık bir egitime kayıt olup, 6 ayın sonunda vizenizi 8.5 aya kadar vereceklerinden kalan sürede yasal olarak çalışabilirsiniz. hem konaklamalarınız hem de eğitiminiz bu sayede daha uyguna gelir ve ekonominize katkıda bulunurken pratik yaparsınız, ingilizceniz gelişir. 

EC Dil Okulu eğitmenlerini çok sıkı sınavlardan geçirerek işe alır ve iyi maaş öder. Bu nedenle tüm öğretmenler bu okula girmek ve çalışmak için çaba harcar. Bu okula en kaliteli öğretmenleri işe alma şansını sağlar. Yani EC dil okullarında karşınıza gelecek öğretmenler her zaman çıtanın üst seviyesindedir.

Dublin EC Öğrenci Konaklamaları

Bir çok sisteminde olduğu gibi konaklamasında da diğer okullara göre daha sıkı kalite standartlarına sahip. Bu nedenle ayarladıkları konaklamalar daha üst kalite ve konforlu diyebiliriz. Aile yanı konaklama ve yurt konaklamalarda hizmet veriyor.

Zaten Dublin yürüyerek bile gezilebilecek bir şehir. Okul aile yanı ve Liv Residence denen iki konaklama sunuyor. Bu konaklamalarda aile yanı konaklamalara  yakınlık 20 dakika yürüyüş mesafesinde. Diğer ülkelere göre konaklamalar oldukça yakın.

Bu öğrencilerin tercihi çünkü Ingiltere, Amerika, Kanada dil okullarında aile yanı konaklamalar 1.5 saatlik toplu taşıma yolculukları ile öğrencileri çok zorluyorlar. EC’de aile yanında odada konaklayabilirsiniz ya da liv dublin residence adındaki bir yurtta kalabilirsiniz.

Ec Dublin kaliteli ve nitelikli bir eğitim için yaptığı yatırımlar ile çok prensipli, nitelikli ve teknolojik bir dil okulunu şehrin en güzel yerinde konumlandırmış durumda.  Ec, İngilizce dil öğretmenlerine ödediği yüksek maaşlar ile öğretmenlik sektöründe tanınır. Bu nedenle en nitelikli ve deneyimli öğretmenler iş değiştirmek istediğinde öncelikle EC dil okullarında başvururlar.

Bu sayede EC kampüslerinin her birinde çok sistemli ve nitelikli öğretmenlerle karşı karşıya gelirsiniz. Bu okullarda işe giremeyen öğretmenler, uygun fiyatlı dil okullarına başvurur ve daha düşük maaşlarla çalışmayı kabul ederler. Bu sayede ucuz dil okulları vardır ve fiyatlarını aşağıda tutabilirler. Bir dil okulunun fiyatları diğerlerine göre oldukça düşükse kaliteden, nitelikli öğretmenlerden ve okul içi geliştirmeler, yatırımlardan ödün veriyorlar demektir.

Okulun Konumu ve Yorumumuz

Okul özellikle çok hoş bir konumda, nehir kenarında konumlanmış çok sessiz bir caddede. Okul içinde de sanki okulun tümü bir kütüphaneymişçesine müthiş bir kaliteli sessizlik hüküm sürüyor. Derslerinize girerken karşınızdaki nehirde kuğuların yüzüşünü izliyorsunuz. EC dil okulunun bu kampüsü almak ve okulunu burada açmak için yaklaşık 10 kat emlak değeri ödediğini biliyoruz. Ancak çok doğru bir seçim olmuş. Bir anda yeni açılan bir dil okulunu Dublin’in en huzurlu ve güzel yerine konumlandırmışlar.

Samimi bir yorumla EC Dublin Dil Okulu dünya üzerinde gördüğümüz en güzel kampüs konumlarından, en huzurlu ve kaliteli okul içi atmosfere ve en yakın konaklama seçeneklerine sahip okullardan biridir.

Aşağıda bulunan Ec Dublin için daha önce bir öğrencimiz ile çektiğimiz tanıtım videosunu mutlaka büyük ekran izleyiniz. Reklam yapımı değil, öğrencinin okul içinde gezerken çektiği bir videodur. Okulu tümüyle tanımış olacaksınız.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi aralığında fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun 30 yaş altı kampüs fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun 30 yaş üzeri kampüs fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun konaklama fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!