Emerald Dublin İrlanda Dil Okulu

Emerald Dublin dil okulu 30 yılın üzerinde yaşı ile oldukça eski ve köklü bir dil okuludur. Bu okulda oldukça deneyimli öğretmenler ve çalışan kadrosu bulunmaktadır. Okulun 3 şubesi bulunmaktadır. Bu toplamda 60 ın üzerinde derslik eder ki bu hali ile İrlanda’nın en büyük dil okulu olmaktadır. Palmerson park ve Merrion Square’da iki farklı binada eğitim verilmektedir. Şubeleri ise yazın çok yoğunluk olduğunda açılmaktadır. İkisi de şehir merkezinde ve çok yakın konumlanmış çok çok güzel yerlerdedir. Yemyeşil, sakin, tertemiz ve konforlu binalara sahiptirler. 250 öğrenci kapasitesi ile hizmet vermektedir. ISO 9001:2000 akrediteli bir dil okuludur.

Emerald Dublin Dil Okulu Bina Fotoğrafı

Emerald Dil okulu aile yanı konaklamalar, residence yani öğrenci yurtları, oteller gibi imkanlar sunarlar. Ancak her zaman yapacağımız öneri değişmeyecektir. İrlanda için dil okullarında, dublin’de mutlaka aile yanı konaklama seçmenizi öneriyoruz. Aile yanı konaklamalar çok keyifli ve konforludur. Her şey elinizin altında olur ve aileler çok samimi, tatlı insanlardır. Sohbet ve dostluk imkanınız oldukça fazla olur. Yurtlar ve öğrenci evlerinde çok eksik bulunur. Sürekli dışarılarda bir şeyler arar, satın alır ya da eksik yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Ailelerin oturmuş araç gereçleri ve ev ortamları, yemek de verileceği için daima daha kolaylaştırıcıdır. Zamanınız da size eğitiminiz ve sosyalleşmeniz için ek kaynak olarak kalır.

TOEIC, TIE, Trinity ve Oxford Test of English yetkili sınav merkezidir.

Okul hakkında yorumumuz

Emerald Dublin Dil Okulu profesyonel ve ince düşünen bir kurum. Bu tarz okullar hoşumuza gidiyor. Örneğin 25 haftalık bir akademik programa kayıt olduğumuzda “mentor” adını verdiğimiz bir eğitim-kariyer planlamacısını size tayin ediyorlar. Okulda eğitiminiz bitene kadar size planlamalar yapıyor, nasıl daha hızlı öğrenebileceğinizle ilgili öğütlerde bulunuyor vb. Bu tarz ar-ge sonucu gelen yenilikler ve geliştirmeler bizim hoşumuza gidiyor. Bu okulun maksimum para kazanmaya değil de gelişime dair kafa yorduğunu, emek ve bütçe harcadığını gösterir.

İrlanda Dil Okulları Fiyatlarını İndirin

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun Palmertson park kampüs fotoğraflarına buradan, broşürüne ise buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun Merrion Square kampüs fotoğraflarına buradan, broşürüne ise buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!