Eli Dublin dil okulu şehir merkezindedir. 20 sınıfır ve her sınıfta sınıfın büyüklüğüne göre 12-14 öğrenci ile eğitim verir. Eli diğer okullardan daha uygun fiyatlı hizmet vermeye çalışır. Butik yapısı ile gereksiz lüks ve konfordan kaçarak bunu sağlar. Özellikle uygun fiyatlı okul arayan öğrencilerimizin yöneldiği ve pişmanlık yaratmayan okullardan biridir. Eli yine diğer tüm okullar gibi genel İngilizce, yoğun program, iş İngilizcesi, ielts ve Cambridge sınav eğtimi dersleri sunmaktadır. Eğer İrlanda’da uygun bir okul arıyorsanız Eli’ye mutlaka göz atmak gerekir.

Okul yaklaşık 50 ülkeden öğrenci alır. Türklerin okuldaki sayısı bu nedenle oldukça azdır. Sınıfınızda 1-2 Türk olacaktır. Bu sayı diğer okullara göre düşüktür. Sınıflarda eğitim veren öğretmenlerin tamamı irlanda vatandaşıdır. Bu sayede dili yerinde yine irlanda vatandaşlarından öğreniriz. Okul ayrıca eğitmenlerinin kalitesini yüksek tutmak için her yıl dönüşümlü olarak öğretmen eğitim programlarına onları dahil etmektedir. Bu sayede nitelikli öğretmenler ile karşılaşırız.

Eli Dublin dil okulunun diğer şehirlerde de kampüsleri bulunmaktadır. Fiyatları daha uygun olsa da bizim önermediğimiz bir seçimdir. Sık sık Drogheda şehri için kapmanyalar yapılmakta ama bu şehirde iş bulamazsınız. Firmaların daha kolay iş bulunuyor beyanalarına inanmayınız. Bu şehir kampüsü için kolay öğrenci bulamadıkları için bu tarz bir tanıtıma gitmekteler. İrlanda’nın kasaba tarzı küçük şehirleri oldukça ufak ve az nüfusa sahiptir. Bu nedenle pek de yaklaşmamak gerektiği düşüncesindeyiz. Bu küçük kasabalarda iş bulamayız, yeterince pratik yapamayız, sosyalleşemeyiz. Dil okulları için tercihimiz hep Dublin şehri olmalıdır.

Eli dil okulu Cela, Education in İreland, ACELS, MEİ, Erasmus + Pon ve Trinity College gibi kurum ve okullar tarafından sertifikalanmıştır. Her yıl düzenli olarak denetlenir ve kalitesini bu sayede yüksek tutar. Tercih edilebilecek sorunsuz bir okuldur.

Sosyal aktiviteleri yine diğer okullar gibi sunulmaktadır. Bu okulda da her gün için düzenlenen geziler ve programlar bulunur. Öğrenciler bunlara katılarak aktivitelerde tanışır ve sosyalleşir. Sizlerin de gittiğinizde göreceğiniz gibi asıl arkadaşlıklar ve pratik imkanı okuldaki öğrencilerle yapılır. Dışarıdaki insanlarla etkileşiminiz çalışırsanız ve sosyal yaşantınızda karşılaşırsanız kurulmaktadır.

Okulun haritası

https://goo.gl/maps/uyo3ZSxbMNofha4j6

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi aralığında fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!