Delfin Dublin Dil Okulu İrlanda’da kayıt olabileceğiniz en uygun ve kaliteli okullardan biridir. Okul daima uygun fiyat politikasını savunur ve bunun yanında okul içi hizmetler ve kalite olarak da özellikle üst seviyede hizmet vermeyi başarır. Okul 33 sınıfa sahiptir. Bu sınıflarda sınıfın büyüklüğüne göre 12-15 öğrenci eğitim alır. Okulda toplamda 600 kadar öğrenci vardır. Büyük bir dil okuludur. Şehrin tam merkezinde bulunduğundan okuldan çıktığınızda sosyalleşmeniz ya da çalışıyorsanız işinize gitmeniz kolaydır. Öğrenci konaklamaları Dublin’de sunulanların en üst seviye ailelerinden seçilir. Şikayet almadığımız, kaliteli okullardan biridir.

Okulda oldukça az Türk öğrenci bulunur. Özellikle millet dağılımı konusunda başarılı okulardan biridir. Tüm dünya ülkelerinde oldukça eşit dağılımlı tanıtımlar yapar. Bu sayede öğrenciler belli bir ülkeye yoğunlaşmış değildir.

Delfin dil okulu ACELS QQI, IELP, MEI, CELA, IEA, BS gibi bir çok sertifika kurumuna üyedir. Bu kurumlar tarafından her yıl belirli bir ücret karşılığında denetlenir ve kalitesi tekrar tekrar onaylanır. Delfin dil okuluna giden öğrenciler bize olmsuz hiçbir geri bildirimde bulunmamaktadırlar. Bu nedenle korkmadan keyifle kayıt olabileceğimiz okullarımızdan biridir.

Delfin dil okulu sosyal etkinliklere en çok önem veren okullardan biridir. Her hafta neredeyse iki farklı konuma gezüler düzenlerler. Bir çok farklı konumda aktivite ve programlar hazırlarlar. Öğrencileri eğitimden sonra terk eden bir okul değildirler. İrlanda’nın bir çok beğenilen cazibe konumuna geziler düzenler ve öğrencileri can sıkıntısından kurtarırlar. Bu gezilerde daha fazla kaynaşma imkanınız olacağından birbirinizi tanıma ve bolca pratik yapma imkanı da bulursunuz.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi aralığında fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Okulun haritası
shorturl.at/etuKU

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!