Ces İrlanda Dublin Dil Okulu

Ces Dublin İrlanda’da yine çok bilinen bir dil okuludur. Butik ve birey odaklı, iyi hizmet vermesi ile öğrenciler arasında tercih sebebi olmuştur. 40 yaşını aşkın deneyimi ile CES çok oturmuş ve kusursuz bir sisteme sahiptir. 5 binası ve 60’ın üzerinde sınıfı ile hizmet veren büyük bir okuldur.

CES IELTS resmi sınav merkezi olduğu için eğitim kalitesi çok yüksektir ve nitelikli bir eğitim politikası izler. Daima kaliteli öğretmenler çalıştırır ve öğrenciler içerisinde eğitim kalitesinden şikayet eden hiç kimse yoktur. Bu okulda 40 derslik ve 300 mevcut bulunmaktadır.

Okulun konumu Dublin kalesi, Trinity Koleji, Christchurch Katedrali ve Temple Bar denilen onların Hard Rock Cafesi tarzı kültürel bir ikon kafesi ile aynı caddededir. Dublin’in en işlek ve popüler caddesi diyebileceğimiz bu noktada çok eski yapılandıkları için bulunabildiklerini düşünüyoruz zira bugünkü emlak fiyatları ile bir dil okulunun buraya konumlanması oldukça zor.

Bu okul senelerce art arda star language school of europe ve language travel magazine adlı eğitim otoritelerinin ödüllerini oylama ile almış, başarılı bir okuldur. şehir merkezindedir. Kalitesinin nedeni bir aile okulu olmasıdır.

Ces Dublin Dil Okulu Binası

Okula giden öğrencilerden daha önce konaklamalar ya da okul içinde bir şikayet almadığımızı söylemek isteriz. Okul 85 ülkeden öğrenci kabul etmekte. Bu neredeyse tüm okullarda aynı durumdadır. Bir çok ödül almış, övgü toplamış, köklü bir okuldur.

Kalabalık bir İrlandalı ailenin kurduğu ve her kademesine kendi aile bireylerini yerleştirdiği okulda, kusursuz bir hizmet sağlamaya çalıştıkları için kalitesini senelerdir korumakta. Sonuçta kendi ailelerinin malı olarak gördükleri için adının lekelenmesi, olumsuz yorumlar yapılması, birbirlerine mahcup olmama hissiyatlari nedeniyle oldukça sorunsuz geçen bir eğitim yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

CES Aile yanı konaklamaları sağlamaktadır. Okul da şehir merkezindedir. CES’in bunun yanında Dublin’de iki tane okula 4 km mesafede olan öğrenci yurdu konaklama binası bulunmaktadır. Bu binalarda öğrenciler odalarda paylaşımlı olarak oda arkadaşıyla ya da yalnız kalabilir. Ces iki ayrı binasında toplam 23 sınıfa sahiptir. Burada toplamda 350 öğrenci eğitim alabilir.Tercih edilebilecek köklü bir okul olan CES için yine tüm imkanları ile hizmet veren kaliteli bir okul diyebiliriz.

CES; British Council, Private Further Education, ACELS, TOEIC, English UK Member ve EL Gazette akreditasyonlarına sahiptir.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Kampüs fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ces bir aile okuludur. Bu nedenle içeride çok samimi ve dost bir ortam vardır. Sorunları çözmek için de isimlerini korumak için oldukça gayret göstermekteler.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!