Wayout ED LLC
1065 SW 8th St #1131 Miami, FL 33130

Mobil & Whatsapp: +90 544 134 05 35
For USA only: +1 (646) 918-5425
E-mail : info@wayout.com.tr


Firma merkezimiz Miami’de bulunmaktadır. Alacağınız hizmet süreci ABD merkezli yönetilmektedir. Kayıt işlemleri ve evrakların tümü dijitaldir.

Vize sürecinizde Türkiye merkezli, resmi ve fiziksel olarak sizi ofislerine davet edecek bir vize partner ekibimiz bulunmaktadır. Bu partner firma vize evrak hazırlıklarında adaylarla görüşür, ofislerinde evraklarını kontrol eder ve vize randevusu sırasında adayların yanında bulunurlar. Bu okulların adaylara sağladığı, yalnızca Wayout aracılığı ile kayıt yaptıran öğrencilere sunulan özel ve ücretsiz bir destektir.

Özellikle ekonomik kriz ve pandemi ile vize red oranları çok artmış durumdadır. Red alınan bir çok vize başvurusunda adayların ya da eğitim danışmanlarının evrak, form hataları yaptığı görülmektedir. Bu nedenle günümüzde vizeler konusunda uzmanlaşmış ekiplerin hatasız olarak dosyaları hazırlaması neredeyse eğitim seçimi kadar önemli bir konu haline gelmiş durumdadır.

Oluşturduğumuz güvenli sistemle vize başvurularında minimum red oranları sağlıyoruz. Öğrenci adayları ödemelerini okullara, okul kabul evraklarını gördükten sonra kendileri gönderiyorlar. Böylece ekonomik olarak da güvende oluyorlar. Wayout Ed tüm bu süreçte ücretsiz destek verir ve sizlerden hiçbir ödeme talep etmeyecektir.


Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!