Atlas Dublin İrlanda Dil Okulu

Atlas dil okulu irlanda dublin’de tam nehir kıyısında bulunan büyük ve güçlü bir komplekstir. Dublin’deki okul Grand Canal’a bakmakta olup, şehrin kalbinde bir simge yapı olan Portobello House’da yer almaktadır. Okul, 2003 yılında kurulmuştur. 25 derslik, öğrenci kafesi / restoran, kütüphane, meditasyon odası, son teknolojiyle döşenmiş bilgisayar laboratuvarı ve büyük öğrenci eğlence alanlarından oluşmaktadır.

Tercihlerimizi yaparken gidip ziyaret ettiğimizde belli şeylere bakıyoruz, okullarımızın tam kapasite sorunsuz çalışıyor oluşu, teknik donanımları, tekonolojisi, konumu, donanımı, öğretmenlerin kalitesi, konaklamaların yeni olup olmadığı, temizliği, seçilen ailelerin kalitesi, evlerin konumu ve durumu gibi kriterleri kapsıyor.

Atlas irlanda Dublin İngilizce dil okulu tüm bu testlerden başarı ile geçen, kaliteli bir okuldur. Tercih edebileceğimiz, çok eski, köklü ve giden öğrencilerin sorunlarla dönüş yapmadığı oturmuş bir sisteme sahip okulumuz, irlanda için keyifle tercih edilebilecek, ferah ve tümüyle beklentiyi karşılayan bir İngilizce dil okuludur.Okul 2003 yılında kurulmuştur. TOICE, Marketing English in Ireland, Trinity College London, ACELS, University of Cambridge, BULATS, Bildungsurlaub ve ALTO akreditasyonları bulunmaktadır. Türkiye’de bu okulun isminde bir yurtdışı eğitim danışmanlığı firması bulunmaktadır ancak bir ilgisi yoktur.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun kampüs fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun kendi paylaştığı bazı konaklama fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!