Twin College Dublin Dil Okulu şehir merkezinde bulunan, tüm imkan ve ihtiyaçlarınıza yakın, kaliteli, nitelikli eğitim veren bir okuldur. Bu okuldan hiç şikayet almadığımızı ve şimdiye kadar tüm öğrencilerimizin hedeflerine ulaşarak döndüğünü bilmenizi isteriz. Twin College 1989 yılında kurulmuş çok köklü ve oturmuş bir sisteme sahip okullarımızdandır. Okul bir çok sertifikaya sahiptir. Bunların en önemlisi ISO 9001, EAQUALS sertifikalarıdır. Bu iki sertifika İrlanda’da alınması en zor sertifikalardır. ACELS, EAQUALS ve IALC sertifika sistemlerinde de Twin College her sene tam not almıştır.  

Okulun eski adı Alpha College olsa da bu yıl gücünü ingiltere’nin en güçlü eğitim kurumlarından biri olan Twin ile birliteştirmiştir. Artık Twin dil okulu olarak da anılacaktır.

Twin College güçlü bir okuldur. 23 sınıf, her sınıfta 14 öğrenci ile 53 farklı ülkeden toplam 322 öğrenciye sürekli olarak ev sahipliği yapar. Aile yanında çift kişilik, tek kişilik ve öğrenci yurdunda tek kişilik öğrenci konaklaması sunar. Okulun kendi kütüphanesi, çalışma odaları, kafeteryaları, konuşup sosyalleşebileceğiniz pratik alanları bulunur. Okulda çok az türk öğrenci bulunmaktadır. Bulunan öğrencilerin ortalama yaşı 28’dir. Dil okulunun öğretmenleri irlanda vatandaşıdır.

Twin college bir çok alanda iş İngilizcesi kursu vermektedir. Havacılık, Tıp, hukuk, satış pazarlama, turizm otelcilik, bankacılık, finans, hava trafik kontrol üzerine özel İngilizce dersleri bulunmaktadır. Ayrıca okulda ielts, toiec, tie ve toefl üzerine sınav İngilizcesi eğitimi de verilmektedir. İrlanda yabancı dil sınavlarına en iyi hazırlanabileceğiniz ülkelerden biridir.

Akademik İngilizce kursları ile üniversitelere hazırlanan, yurtdışında üniversite, yüksek lisans eğitimi almak isteyen ya da yurtdışında İngilizce hazırlık eğitimini burada almak isteyen öğrenciler için programlar sunar. Twin college yine butik bir okul olmasına rağmen en geniş eğitim yelpazesine sahip okullardan biridir.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi aralığında fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Okulun haritası
shorturl.at/aktU1

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!