Kaplan Dublin İrlanda Dil Okulu

Kaplan Dublin Binasi

Kaplan İrlanda – Dublin dil okulu dünyanın bir çok ülkesinde şubesi bulunan, kurumsal yapıya sahip bir okuldur. Nehir kenarında, şehir merkezinde, Temple Bar denilen mevkide, tüm imkanların ortasında bir dil okuludur. Kaplan 4 katlı, büyük camlı güzel bir binanın, okul için yeniden restore edilerek, keyifli ve konforlu bir eğitim alanına dönüştürülmesi sonucu kurulmuştur. 10 tane sınıfı bulunmaktadır, büyük bir okuldur. Tüm sınıflar büyük camlı, ferah ve geniştir. 22 adet bilgisayar sürekli hizmet vermektedir.

Kaplan Dublin Irlanda dil okulunda, yoğun İngilizce dil eğitimi, iş İngilizcesi eğitimi, kısa süreli yoğun özel dersler, ielts toefl eğitimi, work and study gibi bir çok programa katılabilirsiniz.

Konaklamaları için Dorset point denen bir öğrenci yurdu ve bir çok aile yanı konaklama mümkündür. Aile yanı konaklamalarda, yurtlardan farklı olarak çarşaf temizliği, havlu, haftada bir ücretsiz çamaşır yıkama gibi hizmetler bulunacaktır.

Kaplan’da diğer okullardan farklı olarak sunulan seviye atlama garantisidir. En az 12 haftalık kurslarda geçerlidir. Bu sistem yalnızca yoğun İngilizce kurslarında uygulanır. Seviye tespit sınavına göre belirlenen seviyeye ulaşamayan öğrenci ek olarak 4 haftalık bir kurs almaya hak kazanır. Bunu ücretsiz olarak sunarlar ancak konaklamanızı ya da uçak biletinizi kendiniz değiştirip ödemeniz gerekir. Yani ek konaklama satın almanız ve dönüş biletinizi güncellemeniz gerekecektir.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun haritadaki konumuna buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!