ATC Dublin İrlanda Dil Okulu

ATC Dublin Dil Okulu Binası

İrlanda dil okulları arasında atc dublin dil okulu çokça akreditasyon ve denetimden geçen, modern ve kaliteli bir okuldur. Bu okulda okuyan öğrencilerden de yine şikayet almadığımızı bildirmek isteriz. Konaklamaları ve öğretmenleri okuldukca kaliteli, İngilizce eğitim içinse sınıfları modern ve teknolojik. Dersler de yine prensipli ve sıkı işleniyor. Tercih edilebilecek bir okuldur. Bu okul da Dublin şehir merkezinde bulunur. Modern ve yeni teknolojidir. Bu övündükleri bir şey çünkü okulu yenilemek için bir hayli yatırım yaptılar. Bu nedenle sık sık belirtiyorlar.

1973 yılında kurulan okul, Dublin’de South William sokağında bulunan merkez okul tüm popüler merkezlere, modern ve popüler sosyal alanlara, restoran ve kafelere çok yakındır. Okul modern ve yenilenmiş bir binaya sahiptir. 16 dersliği ile irlanda için yeterli büyüklüktedir ve sınıfları teknolojik donanımlarla düzenlenmiştir. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma ek ücretsiz aksam dersleri koymaktalar. Bir çok okul bunu yapmaktadır.

Konaklamaları aile yanı, öğrenci evi ve yurt olarak belirlenmektedir. Her zaman irlanda İngilizce dil okullarında, aile yanı konaklamaları tercih ederiz çünkü çok sempatik ve dost aileler bulunuyor. Bu nedenle geçmiş öğrencilerden giden herkes aile yanı tercih ettiler.

ATC Dublin MEI, ALTO, Quality English, ACELS, British Council tarafından akredite edilmiş, English UK üyeliği bulunan kaliteli bir okuldur.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun haritadaki konumuna buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!