Frances King Dublin Irlanda Dil Okulu

Frances King

Frances King School of English, Dublin merkezinde, Trinity college’ın yanında bulunan, köklü ve eski bir dil okuludur. Şehir merkezinde olduğundan her yere yürüme mesafesinde çok pratik ve kaliteli bir okuldur. ACELS, ELTOS; ISI, English UK, üyesidir. Ayrıca MEI (Marketing English in Ireland) üyesidir. 1973 yılında kurulmuş çok eski bir okuldur.

20 sınıf, 345 öğrenci kapasitesi ile büyük ve köklü bir okul olduğu için rahatlıkla tercih edebileceğimiz kalitede olduğunu görüyoruz. Yine diğer okullar gibi çok az türk olan ya da olmayan dil okulu diyebileceğimiz, Dublin, Irlanda için güzel bir seçenek.

Okulun birkaç ülkede kampüsü bulunuyor. Disiplinli ve prensipli çalışan bir okul yönetim yapısına sahipler. Giden öğrenciler sorunsuz olarak eğitimlerini tamamlayıp dönmekteler. Konaklamaları da yine düzgün ailelerden seçiliyor ve onlarla ilgili de herhangi bir olumsuz geri bildirim almıyoruz.

Sürekli olarak güncellendiği için, okulların kendi fotoğraf albümlerinin bağlantılarını paylaşıyoruz.
Okulun haritadaki konumuna buradan ulaşabilirsiniz.
Okulun içi ve sokağı için sanal tur imkanına (eğer yüklendiyse) ve kullanıcı fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi için fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!