İse Dublin dil okulu 1997 yılında kurulmuş butik bir okuldur. 8 sınıfında 15 mevcutlu toplamda 120 öğrenci ile eğitim verir. Bu okulumuzda uygun fiyat garantisi ile eğitim alabilir. Bir çok okula göre uygun fiyatlar sunar. Eğitimleri ise kalitelidir. Tüm personeli ve va

Okulda oldukça az Türk öğrenci bulunur. Özellikle millet dağılımı konusunda başarılı okulardan biridir. Tüm dünya ülkelerinde oldukça eşit dağılımlı tanıtımlar yapar. Bu sayede öğrenciler belli bir ülkeye yoğunlaşmış değildir.

İse  dil okulu ACELS QQI, IELP, MEI, CELA, IEA, BS, BULATS, EII gibi bir çok sertifika kurumuna üyedir. Bu kurumlar tarafından her yıl belirli bir ücret karşılığında denetlenir ve kalitesi tekrar tekrar onaylanır. Delfin dil okuluna giden öğrenciler bize olmsuz hiçbir geri bildirimde bulunmamaktadırlar. Bu nedenle korkmadan keyifle kayıt olabileceğimiz okullarımızdan biridir. İSE dublin için küçük bir okul olsa da hem uygun fiyatı hem de İrlandalı öğretmenleri ile bizi mahcup etmeyen bir okuldur.

ISE dil okulu diğer okullar gibisosyal etkinliklere en çok önem veren okullardan biridir. Her hafta neredeyse iki farklı konuma gezüler düzenlerler. Bir çok farklı konumda aktivite ve programlar hazırlarlar. Öğrencileri eğitimden sonra terk eden bir okul değildirler. İrlanda’nın bir çok beğenilen cazibe konumuna geziler düzenler ve öğrencileri can sıkıntısından kurtarırlar. Bu gezilerde daha fazla kaynaşma imkanınız olacağından birbirinizi tanıma ve bolca pratik yapma imkanı da bulursunuz. İSE sosyal arkadaşlığa çok önem veriyor. Tüm öğrenciler ve ekip arkadaş olmaya, kaynaştırmaya çalışıyorlar.

Okulun haritası

https://goo.gl/maps/p16QR6WEax5SusiE9

İrlanda dil okulu fiyatları bölümünde bu okulun 4 ve 25 haftalık dil eğitimi aralığında fiyat teklifleri verilmiştir. İrlanda’da yaşam, work and study ve tüm genel irlanda dil okulları bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfalar ile devam ederek incelemeyi sürdürebilirsiniz.

Okulun Videosu

Bu yazıyı oyla

Click on a star to rate it!